Detektor kovů AKA Berkut 5

16 900 Kč vč. DPH

Detektor je skladem

  • Popis

Detektor kovů AKA Berkut 5

 

Obsah balení: detektor kovů, sonda 29cm DD 14kHz, krytka sondy, český manuál, záruka 2 roky 

Menu detektoru: anglicky (lze přepnout rusky) Displej: anglicky

Verze software: 2016/2017

 

Detektor je osazen nejnovější kulatou 29cm DD cívkou 14kHz v základním balení. Zajišťujeme 2 roky záruku, servis a český manuál. 

Berkut má širokou řadu funkcí a je určen především pro pokročilé hledače a prakticky každá funkce se na detektoru dá ovlivnit. Má mimo jiné podsvícený grafický LCD displej, na kterém najdete hodograf, díky kterému můžete jednoduše rozeznat velikost a vodivost předmětu pod cívkou doplněný o vodivostní číslo předmětu. Na detektoru najdete i funkční programovatelné klávesy - tj. určité klávese můžete přiřadit funkci, kterou využíváte nejčastěji. Dále 4 vlastní upravitelné programy, můžete upravovat a měnit tónovou odezvu detektoru (1, 2, 3, 10 tónů a multitón). Berkut nabízí široké nastavení diskriminace kovů, jak grafické, tak zvukové. 

Samozřejmě nechybí funkce Pinpoint pro snadné dohledání předmětu a také manuální i automatický Ground Balance, tedy vyvážení půdního vlivu země. To vše je zabalené do váhy 1250 gramů i s bateriemi (4x AA). Standardní bytelná "S" konstrukce AKA má polohovatelnou loketní opěrku a zámky tyče.

 

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma