AKA Berkut 5 MARS TUNING 5/12 kHz

24 590 Kč vč. DPH

SKLADEM V BRNĚ - Ihned k odběru!

  • Popis

AKA Berkut 5 MARS TUNING 5/12 kHz

 

Obsah balení: detektor kovů, skládací teleskopický shaft MARS, sonda 33cm DD s přepínatelnou frekvencí 5 a 12 kHz, krytka sondy, český manuál, záruka 2 roky 

Menu detektoru: anglicky (lze přepnout rusky) Displej: anglicky

Verze software: 2016/2017

 

*obrázek je ilustrační - jednotka je dodávána v angličtině.

 

http://pokladypodnami.cz/detektory-kovu-aka-mars-tuning/

 

Exkluzivní úprava detektoru s nejnovější teleskopickou konstrukcí a cívkou s přepínatelnou frekvencí. Každá ze dvou frekvencí je vhodná pro hledání jiných druhů předmětů. Více se dočtete v recenzi tohoto detektoru:

 

http://pokladypodnami.cz/recenze-detektoru-kovu-aka-berkut-5-2/

 

 

Berkut má širokou řadu funkcí a je určen především pro pokročilé hledače a prakticky každá funkce se na detektoru dá ovlivnit. Má mimo jiné podsvícený grafický LCD displej, na kterém najdete hodograf, díky kterému můžete jednoduše rozeznat velikost a vodivost předmětu pod cívkou doplněný o vodivostní číslo předmětu.

Na detektoru najdete celou řadu funkcí - úpravu audio odezvy, ekvalizér, podrobné nastavení diskriminace, podrobné nastavení citlivosti i široké spektrum ovlivnění hloubkového dosahu, dále posuv akceptace železa a mnoho dalších funkcí, které u jiných detektorů nenajdete. Dále 4 vlastní upravitelné programy, kde můžete upravovat a měnit tónovou odezvu detektoru (1, 2, 3, 10 tónů a multitón).

Berkut nabízí široké nastavení diskriminace kovů, jak grafické, tak zvukové. Samozřejmě nechybí funkce Pinpoint pro snadné dohledání předmětu a také manuální i automatický Ground Balance, tedy vyvážení půdního vlivu země.

 

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma