DeepTech Ground Pioneer 4500

42 000 Kč vč. DPH

Tento detektor je pouze na objednávku ze zahraničí. Dodací doba je 14 dní.

  • Popis

DeepTech Ground Pioneer 4500

 

GP4500 je nejvíce vybaveným pulsním detektorem z nabídky DeepTechu. Jedná se o hybridní zařízení, které je kombinací detektoru kovů a magnetometrického čidla. To je jedna z nejprofesionálnějších metod detekce vůbec. Co je na této metodě tak zásadní je to, že zde můžete využít zvukovou i vizuální diskriminaci železa a můžete tak na základě specifické zvukové odezvy rozeznat např. železný barel od mosazi. A to je funkce, která je u pulsních přístrojů zásadní a která dosud u těchto přístrojů chyběla i v této cenové kategorii (jednoduše řečeno - žádný pulzák za tyto peníze na trhu prostě nemá funkci diskriminace, protože nemá magnetometrické čidlo). S GP4500 může detekovat velké předměty (ty opravdu velké, např. vozidla a pod.) až do maximální hloubky 8 metrů s rámovou sondou. Detektor je vhodný pro hledání hluboko zakopaných předmětů, nebo pro hledání na čediči, kde běžné detektory mají zcela omezený výkon.

Na detektor existuje celá řada sond - 1.5x1.5 metr, 1x1 metr a hodně zajímavá je i sonda 0.5x0x5 metru, která je velmi kompatní, lehká a může ji obsluhovat i jedna osoba (viz. obrázek). Výběr sondy záleží jen na Vás. Všechny rámové sondy jsou zhotoveny na základě patentu Německé firmy Ebinger. Všechny rámové sondy mají integrované magnetometrické čidlo pro eliminaci železa. Diskriminace na detektoru se dá vypnout / zapnout.  

Součástí základního balení je i klasická kulatá sonda 28cm, která je vhodná na hledání menších předmětů, např. v čedičových lokalitách, kde si s běžným VLF detektorem nezahledáte.  

 

Detektor GP4500 je primárně určený pro hledače hlouběji uložených předmětů, militarií a archeologickou prospekci pro profesionály. Díky funkcím jako automatický Ground Balance a také mikroprocesorovému systému řízení je z tohoto pulsního detektoru přístroj s daleko jednodužší obsluhou, než jsme byli u jiných pulsních detektorů dosud zvyklí. Ovládání je jednoduché a s přístrojem se velmi rychle naučíte zacházet. Díky novým funkcím dokáže GP4500 pracovat bez falešných signálů i v těch nejtěžších půdních podmínkách.

 

Na displeji s možností podsvícení můžete vidět intenzitu signálu a také inkonku "FE", která se zobrazí v momentě, kdy magnetometr detekuje železo. Na displeji si rovněž digitálně upravíte všechny potřebné nastavení. Veškeré nastavení se zároveň ukládá do paměti. Přístroj tak nemusíte znovu ladit a nastavovat! Stačí jen po zapnutí odladit jedním stiskem tlačítka a můžete pokračovat v práci. Jednotka je velmi lehká, protože baterie je externí s možností zapnutí na pásek a práce s detektorem je tak maximálně efektivní, aniž by Vás z nošení hlavní jednotky bolelo za krkem. 

 

Součást balení:

 

- Jednotka GP4500 s podsvíceným displejem

- Cívka 1x1 metr s magnetometrem pro hloubkové hledání (s diskriminací)

(nicméně sondu lze dodat dle vašeho přání - 1.5x1.5 metr, 1x1 metr, nebo 0.5x0.5x metru)

- Cívka 28 cm pro běžné hledání s polohovacím shaftem (bez diskriminace)

- Dobíjecí externí baterie s adaptérem 

- Kožená přepravní taška pro celé vybavení

 

Technické parametry:

 

Tento model pulstního detektoru DeepTech má nový typ inteligentní paměťové baterie s nekonečným cyklem dobíjení a vybíjení a s ochranou proti přebíjení.

 

Paměť s uložením předchozího nastavení 

Zabudovaný magnetometrický senzor

Zobrazení intenzity signálu na displeji

Mikroprocesorový systém řízení

Automatický i poloautomatický Ground Balance

Audio a vizuální diskriminiční režim

Pracovní frekvence 100hZ

Výdrž baterie 10 hodin

Rámová sonda má maximální dosah 8 metrů

 

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma