Detech Chaser 14 kHz cívka SEF 30x25cm

16 900 Kč vč. DPH

SKLADEM 

  • Popis

Detech Chaser 14 kHz cívka SEF 30x25cm

 

Nejnovější detektor z dílky Detechu s eliptickou cívkou SEF 30x25cm 

 

Legendární hloubkový detektor nyní v provedení s displejem

Nejhlubší detektor kovů s displejem

Nový Chaser je intutivní na ovládání, menu je jednoduché na pochopení a zaručuje rychlou a optimální práci s detektorem. 

Frekvence 14 kHz zaručuje perfektní citlivost na všechny druhy kovů, od těch velkých až po ty nejdrobnější. Mince, relikvie, zlato, stříbro, vše je možné rychle, optimálně přesně a hluboko zachytit s detektorem Detech Chaser. 

ID graf Vám zobrazuje vodivost a tedy i velikost jednotlivých druhů kovů. Díky 4 přednastaveným diskriminačním programům (DISC ZERO, starožitnosti, mince a pláž) a také díky jednoduše nastavitelné diskriminaci si můžete jednoduše nastavit to, co chcete hledat. 

Výběr ze tří možností nastavení tónů - jeden tón, dva tóny a multitón a funkce pro přesné zaměření cíle PINPOINT. 

Jednoduché menu se 6 funkcemi, které mají intuitivně přiřazené ikony: citlivost, hlasitost, zesílení, tón, frekvence a paměť (můžete uložit své poslední nastavení). Možnosti Ground Balance - automatické sledování mineralizace terénu a manual - manuální nastavení podle aktuálního stavu a pevně přednastavené hodnoty. 

Vestavěné duální LED osvětlení pro ty, kteří si potřebují v noci na něco posvítit ;) 

Displej s rozlišením 256 x 160 pixelů s podsvícením. 

Cívka SEF 30x25 cm je vyztužená skleněným vláknem, je pevná a vodotěsná a odolná proti nárazům. Cívka je dodávána s krytem.

Všechny cívky z detektorů řady EDS pracující na 14 kHz jsou kompatibilní s Chaserem. 

Nová teleskopická konstrukce z uhlíkových vláken je ultralehká a super silná. Maximální délka 145cm a díky tomu jej mohou používat široké spektrum uživatelů různých výšek. Složený detektor má délku 75cm.   

Detektor funguje na 4 ks tužkových AA baterií pro 20-25 hodin nepřetržitého provozu. Vstup pro sluchátka je jack 3,5mm. Váha detektoru je 1.5 kg.

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma