Detektor kovů Garrett ACE 250

Detektor kovů Garrett ACE 250

7 300 Kč vč. DPH

Detektor je skladem, ihned k dodání!

Skutečné eso v rukávu pro všechny začínající hledače. Mikroprocesorem řízená jednotka s vylepšenou diskriminací kovů. Pinpoint, tří tónová identifikace předmětu, ukazatel hloubky předmětu i stavu baterie. Jednoduché složení i rozložení a kvalitní dílenské zpracování.

Detektor kovů Garrett ACE 250

Když jsme vychvalovali o něco méně zkušenějšího sourozence rodiny Garrettů, tedy ACE 150, musíme vyzdvihnout přednosti detektoru ACE 250, který svými inovacemi a vyšším výkonem skutečně zasahuje širokou skupinu uživatelů. A to jak z řad těch méně zkušených, kteří potřebují detektor se snadnou ovladatelností, tak i těch náročnějších, kteří již vědí, co od poctivého detektoru čekat a co s ním vše lze hledat. Garrett ACE 250 je detektor s vyšším dosahem, jemnější citlivostí, snadnou obsluhou a příjemnou cenou.

Pohodlné ovládání a poctivý výkon!

Detektor se snadno drží, nastavitelná rukojeť se přizpůsobí vysokým lidem i dětem. Základní tyč je skládací - trojdílná. Podobně jako u 150, také ACE 250 disponuje řadou významných funkcí, které patří spíše do vyšších tříd. Nicméně, detektor pracuje skvěle, dovoluje mu to mikroprocesor řídící veškeré funkce s jistotou. Ve všech půdních podmínkách si stabilně drží výkon i citlivost. Eliptická, voděodolná cívka s rozměry 6“ x 9“ pohodlně prostupuje do středních a hlubších  prostor, kde citlivě detekuje všechny kovy.

Dobře lze vyladit pro hledání požadovaných cenností s využitím 12 segmentové diskriminace nechtěných kovů. Velký a snadno čitelný displej perfektně informuje o stavu nálezu - složení kovu a jeho hloubce, stavu baterie, navoleném režimu, apod. K tomu přizvukuje třítónová akustická signalizace druhu nálezu. Nízké tóny značí železné kovy, střední pak šperky a cennosti a vysoké označují mince a jiné kulaté cennosti.

Je – li detektor, který s jistotou pokryje přání uživatelů, přitom potěší i začátečníka svou snadnou obslužností a srozumitelným ovládáním, pak je to právě ACE 250. Jeho výkon předčí i některé mnohem dražší modely konkurence! Díky příjemné ceně, nízké hmotnosti(pouhých 1.2 Kg), a snadnému ovládání s vynikajícími funkcemi, je detektor Garrett ACE 250 nejprodávanějším modelem detektoru na světě! Pořiďte si  skvělý detektor, který vydrží i náročné podmínky, který potvrzuje již řadu let svými stabilními výkony svou kvalitu u mnoha spokojených uživatelů.

  Garrett ACE 250 - leták (cz).pdf (Velikost:2.41 Mb)  
  ACE 250 - popis cívek (cz).pdf (Velikost:0.19 Mb)  
  Garrett ACE 250 - manuál (eng).pdf (Velikost:1.04 Mb)  

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma