Detektor kovů GARRETT AT PRO International

18 500 Kč vč. DPH

Univerzální detektor pro všechny typy hledání – pod vodou, na sněhu, v prachu, blátě i písku. Zvýšená citlivost a větší možnosti dosahů díky nové technologii a velké cívce 2D. Elegantní černé provedení a kvalitní dílenské zpracování. Novou generaci detektorů osvědčené značky nelze přehlédnout.

Garrett AT PRO International

Když se v dílně Garrettu potká kvalita s mnohaletými zkušenostmi, pak z toho vznikne vždy něco úžasného. Nejinak tomu je v případě špičkového hobby / poloprofi detektoru Garrett AT PRO International. Ten přináší řadu významných funkcí, vylepšených vlastností a mnoho zajímavých prvků, které z něj činí výjimečného pokračovatele rodu Garretů. Detektor je svým zaměřením určen převážně náročnějším uživatelům, kteří již mají zkušenosti a chtějí využít detektor pro splnění svých hledačských snů.


Nová generace určuje směr

Detektor využívá znalostí a zkušeností předchozích typů Garrettů, vydal se však novým směrem, který určují jeho povahové vlastností. AT PRO je vybaven voděodolnou 2D cívkou, která je schopna přečkat i ta nejnáročnější prostředí. Lze hledat ve sněhu, dešti či pod vodou a to až do hloubky 2m pod hladinou! Eliptická cívka disponuje rozměry 22 cm x 28 cm, je ideální pro všestranné využití v jakémkoli prostředí. S vysokou pracovní frekvencí 15 kHz a unikátním systémem digitální imitace multifrekvenčního vysílání / přijímání signálu, dosahuje detektor úctyhodných hloubek se skvělými rozlišovacími schopnostmi. Podobné frekvence a technologie využívají profi detektory s cenami řádově mnohonásobně vyššími!

Frekvenci lze nastavit pro 4 různá pásma, což zajistí maximální využití v různých půdních podmínkách. S nástrahami nechtěných kovových odpadů se dokonale vypořádá diskriminace NOTCH, která funguje přesně i v těžkém, železem „zamořeném“ prostředí. Díky 40 segmentům určujícím železo, dokonale rozpoznáte, zda se jedná o odpad či něco zajímavého. Podobně jako u řady ACE, i AT PRO využívá přehledného displeje a snadného ovládání. To je standardně plně intuitivní, zvládne ho i začátečník. Díky mnoha možnostem nastavení, lze detektor vyladit k absolutní spokojenosti každého náročného hledače pokladů.

Garret je zárukou kvality a jistoty

Detektor kovu Garret AT Pro International je zkušeným pomocníkem v těch nejnáročnějších podmínkách. Poradí si ve sněhu, bažinatém prostředí, pod vodou, v lese, na pláži či městské zástavbě. Ne nadarmo nese označení International; AT PR je skutečným mezinárodním detektorem s absolutní přizpůsobivostí místním podmínkám. Krom vynikajících funkcí a skvělých dosahů, překvapí detektor svou nízkou hmotností, stabilním držením a skladností, která jej umožňuje využít kdekoli a kdykoli. Pořiďte si detektor kovů s vlastnostmi profesionála a cenou hobby detektoru v našem e-shopu!

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma