Garrett GTI 2500 - Pro Package

43 169 Kč vč. DPH

Vlajková loď společnosti a jeden z nejlepších univerzálních detektorů vůbec. Při detekci kovu na Treasure Vision displeji jasně vidíte velikost i hloubku předmětu. Možnost zapojení mnoho typů sond (koncentrické i 2D). S přídavnou sondou Eagle Eye můžete hledat do hloubky několika metrů.

  • Popis
  • Video
  • Ke stažení

Detektor kovů Garrett GTI 2500

GTI 2500 - akční balíček obsahuje: GTI 2500, cívky 9.5" PROformance a 12.5" Imaging, regulovatelná sluchátka, brašnu, kryt do deště, český a anglický manuál, DVD.

GTI 2500 od Garretu nabízí to nejlepší, co hobby řada světového výrobce může nabídnout. I když! Tento detektor je sice zařazen do hobby kategorie, svými schopnostmi ale zdaleka převyšuje své hranice a zasahuje hluboko do pole profesionálních detektorů! Garrett GTI 2500 je určen k užívání vysoce náročným hobby hledačům, kteří potřebují pořádné zázemí pro své výzkumy a objevy skryté pod povrchem jakékoli země kdekoli na světě.

Garreett GTI 2500 – na první pohled sebejistý generál!

Ačkoli je to k nevíře, detektor GTI 250 je zařazen do kategorie hobby. Ta sice naznačuje levnější přístroje, nicméně GTI 2500 je natolik vybaveným a spolehlivým detektorem, že si snad zaslouží vyšší třídu. Právě svou cenou je zařaditelný do kategorie hobby detektorů. Tedy, buďme jenom rádi, že lze pořídit takto skvělý detektor za velmi slušnou cenu!

Na první pohled zaujme robustní konstrukcí, která vylučuje jakékoli pochyby o kvalitách složení a výdrži detektoru i v náročných podmínkách. Přestože váží téměř 2 Kg, díky skvělému vyvážení perfektně padne do ruky, váhu skoro necítíte. Jako správný generál, i Garrtett GTI 2500 diktuje tempo ostatním detektorům! Přístroj je natolik inteligentní, že skutečně stačí zapnout a jít hledat. Automatické funkce se beze zbytku o vše potřebné postarají a vy můžete zažívat úžasné pocity z nově nalezených pokladů a cenností. Největší oporou vám bude veliký a přehledný LC displej s řídící jednotkou, jejíž parametry doslova berou dech i některým profesionálním strojům. Displej je podsvícený, což oceníte zejména za šera a špatné viditelnosti.

Veškeré zobrazované informace na displeji jsou přehledně uspořádané, mají své místo a okamžitě si na ně zvyknete. V tabulce nálezů ihned vidíte, jaký druh kovu jste „ulovili“, zjistíte také jeho rozměry a hloubku uložení. Krom toho víte, zda se jedná o minci, klenot, památky atd., detektor disponuje celkem 6 možnostmi identifikace detekovaných předmětů. Velmi dobře poslouží nastavitelná diskriminace, která svými 24 stupni identifikace spolehlivě rozliší nechtěný šrot od požadovaných nálezů. O vyváženost detekce v jakýchkoli podmínkách, se postará automatická funkce Ground Ballance. Když si vyladíte citlivost, diskriminaci a nastavíte potřebou frekvenci, je tu detektor ve své třídě nepřekonatelný, svými schopnostmi zdaleka zastíní všechny konkurenty své kategorie.

Hledání s radostí  - Garrett GTI 2500!

Operační frekvence detektoru je nastavena na 7.2 kHz, ovšem dá se manuálně či automaticky měnit a to celkem v 8 různých polohách. Detektor je tak skutečně univerzálním vojákem jakéhokoli terénu a v jakýchkoli podmínkách. Nevynechá žádnou cennost, i ty nejmenší drobné mince dovede najít v úctyhodných hloubkách. Nemá problémy s mineralizovanou půdou, poradí si i v zástavbách, které jinak detektory ruší frekvencemi mobilních operátorů či vysokonapěťovým vedením.

Detektor kovů Garret GTI 2500 je nejen skvělým nástrojem nejnáročnějších hledačů kovů, také je vynikajícím partnerem, na něhož je spolehnutí za každé situace! Vyzkoušejte kvalitu skvělého detektoru s příjemnou cenou! Dotkněte se profesionálních výkonů s cenou hobby detektoru! Kupte si Garrett GTI 2500 a naučte se vnímat detektoring očima profesionálů! 

  Garrett GTI 2500 - manuál (eng).pdf (Velikost:1.05 Mb)  
  Garrett GTI 2500 - leták (cz).pdf (Velikost:1.05 Mb)  

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma