Detektor kovů Garrett ATX DeepSeeker

92 440 Kč vč. DPH

Nejnovější pulsní detektor GARRETT ATX pro ty nejnáročnější hledače, kteří požadují extrémní výkony jak na hluboko uložené poklady, tak drobné zlaté předměty.

  • Popis

GARRETT ATX - pulsní detektor kovů

Obsah balení: Detektor kovů se základní sondou, hloubková sonda, pevký kufr na detektor, popruh na ramena, brašnu na detektor, sluchátka, nabíječku s nabíjecími bateriemi (8xAA) a nabíječku do auta.

Nejnovější detektor kovů značky Garrett ATX vychází koncepčně z vojenského modelu AML RECON PRO 1000. Jedná o pulsní detektor s technologií APIT, tedy Advanced Pulse Induction Technology. Detektor je schopný pracovat v teplotách od -40°C do +70°C. Má protekci proti vodě i prachu, je tedy zcela prachuvzdorný i ponořitelný do vody do 3 metrů. Lze s ním tedy hledat ve vodě, ve sněhu, i ve velice prašném prostředí.

Technologie

Technologie APIT dokáže vyslat za jedinou sekundu až 730 impulsů do země. Díky této technologii dokážete detektovat jak miniaturní zlaté předměty, tak i větší poklady v extrémních hloubkách – a to současně, bez nutnosti měnit módy či nastavení. Má pohybový i bezpohybový mód, takže si můžete zvolit, který je pro daný typ hledání vhodnější. Detektor má rozvinutou diskriminaci, tzv. “Iron Check”, tedy rozpozná železný odpad, který se tváří jako dobrý signál.

Konstrukce

Detektor je plně složitelný do velice kompaktní délky – 51cm. V rozloženém stavu může mít až 1.70m. Tyče i utahovací pojistky jsou konstruovány tak, aby se dal detektor i cívka různě otáčet, krátit i prodlužovat, prostě abyste se dostali všude, aniž bystě měli strach o to, že se Vám něco ulomí, či poškodí. Jednotka a tlačítka jsou uspořádány tak, aby detektor šlo ovládat pohodlně pouze jednou rukou. Co se týče kabeláže, tak ta je schována uvnitř detektoru.

ATX je vhodným kandidátem pro všechny hledače, kteří hledání pokladů myslí vážně.


Review si můžete přečíst na PPN a prohlédnout si detailní obrázky.


Na dostupnost se prosím informujte na emailu prodejnabrno@profidetektory.cz


Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma