Detektor kovů White's Matrix M6

17 500 Kč vč. DPH

Vánoční akce - dárky zdarma, viz. obrázek!

  • Popis
  • Video
  • Příslušenství

Detektor kovů White's Matrix M6


Když se mluví o detektoru kovů z dílny White's, vždy to znamená záruku kvality, spolehlivosti a vynikajícího zpracování. Nejinak tomu je u modelu Matrix M6, který ač zařazen do střední třídy, disponuje výkonem a schopnostmi, které nadchnou a potěší každého hledače.

 

M6 je dokonale přizpůsoben hledání mincí a jiných drobných předmětů. Spolehlivě identifikuje i ve středních hloubkách drobné, jinými detektory opomíjené cennosti. Kvalitní identifikaci si může M6 dovolit díky vysoké pracovní frekvenci 14 KHz. Takový kmitočet nedosahuje sice závratných hloubek, nicméně s dostatečným dosahem oceníme přesnost a jistotou detektoru.

Detektor je ihned po zapnutí v provozuschopném stavu, používá funkci „Zapni a jdi“, která usnadňuje rychlé a účinné hledání v jakýchkoli podmínkách. K přesnějšímu určení napomáhá možnost okamžitého použití diskriminace nežádoucích kovů a nastavení citlivosti. S jednoduchým ovládáním oceníme přehledný displej, který zobrazuje druh nálezu a jeho předpokládanou hloubku. Široká škála akustické  signalizace používá 7 různých tónů a spolehlivě tak informuje o detekovaném nálezu i bez nutnosti displej sledovat.

Chcete-li snadno ovladatelný detektor s dostatečným výkonem a jemnou citlivostí, pak je White's Matrix M6 jasnou volbou. Uspokojí každého hledače, který požaduje přesnost v jakémkoli terénu, snadnou a rychlou ovladatelnost a zároveň vysokou kvalitu a odolnost přístroje.

Parametry detektoru White's Matrix M6

- Jednoduché nastavení přístroje "zapni a jdi"

- 2 potenciometry: Diskriminace a Sensitivita

- AUTOTRAC® přepínač

- Beach, Auto, Autotrac off módy

- Pinpoint (dohledávací nepohybový Allmetal mód)

- 7-tónová identifikace

- Velký displej s VDI čísly a komparační tabulkou

- Určení hloubky předmětu

- 40 hodin provozu na jedny baterie

- Vodotěsná cívka 24cm

- Schránka elektroniky z lehkého leteckého hliníku

- Hmotnost detektoru s bateriemi pouze 1,8kg

- Záruka 24 měsíců

- Garance 10 let pozáručního servisu

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma