Sonda Mars Discovery 33cm AKA 5/12 kHz

5 990 Kč vč. DPH

Sonda Mars Discovery 33cm AKA 5/12 kHz

  • Popis

Sonda Mars Discovery 33cm AKA 5/12 kHz

 

Sonda s přepínatelnou frekvencí 5 a 12 kHz - frekvence se přepíná pomocí 9V baterie. Sonda je kompatibilní se všemi detektory AKA (Berkut, Sorex, Signum). 

 

5 kHz je frekvence, která je kromě universálního hledání, také vhodná pro hledání větších předmětů ve větších hloubkách - např. militarie.  

 

12 kHz je frekvence vhodná pro hledání menších a drobnějších předmětů. Tato frekvence je vynikající pro hledání mincí a artefaktů s nižší vodivostí. 

 

Nejnovější sonda z dílny Marsu - Discovery nabízí kombinaci ideální velikosti 33cm v kulatém provedení, což znamená větší hloubkový dosah a pokrytí půdy, než u sond menších průměrů. U sondy Discovery hraje hlavní roli váha, která je vůbec v tomto průměru nejnižší na trhu při této velikosti sondy a sice pouhých 550 gramů. 

 

Sondy Mars jsou vysoce odolné sondy pro detektory kovů, které mají daleko větší výkony a variabilitu velikostí, než továrně vyráběné základní sondy k detektorům. 

 

O sondách Mars - sondy se dělí na 4 základní typy:

 

Sniper: sonda o průměru 15x25 cm, váha 425 gramů

Tiger: sonda o průměru 25x33 cm, váha 580 gramů

Discovery: sonda o průměru 33 cm, váha 550 gramů

Goliaf: sonda o průměru 38 cm, váha 620 gramů

 

Sniper - sonda s úzkým profilem je vhodná na hledání v zamořených lokalitách pro přesnou separaci (kvalitní odlišení barevných kovů v blízkosti hřebíků). Se sondou můžete zcela přesně zaměřovat předměty pod cívkou.

 

Tiger - eliptická sonda vhodná na všechny typy hledání. Prakticky nahrazuje jakoukoliv základní sondu na detektoru a výrazně vylepší Vaše výsledky v hledání. Sonda zaručuje vyšší hloubkový dosah, vynikající separaci a optimální pokrytí půdy. 

 

Discovery - universální volba mezi malou a velkou sondou. Po této sondě sahá každý, kdo chce kromě separačních vlastností ještě více vylepšit hloubkový dosah detektoru. 

 

Goliaf - sonda s velkým průměrem pro maximální hloubkový dosah a maximální pokrytí půdy. Sonda je vhodná do čistějších lokalit, kde chceme maximalizovat výkon detektoru.

 

 

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma