Sonda Mars Sniper 15x25 AKA 14 kHz

Sonda Mars Sniper 15x25 AKA 14 kHz

3 555 Kč vč. DPH

Sonda Mars Sniper 15x25 AKA 14 kHz

  • Popis

Sonda Mars Sniper 15x25 AKA 14 kHz

 

Sondy Mars jsou vysoce odolné sondy pro detektory kovů, které mají daleko větší výkony a varibilitu velikostí, než továrně vyráběné základní sondy k detektorům. 

Sonda je kompatibilní se všemi detektory AKA (Berkut, Sorex, Signum). 

Sniper 14 kHz - úzký profil sondy v kombinaci s vysokou frekvencí zajišťuje maximální rozlišování kovů v případě hledání drobných předmětů mezi železem. Precizní zaměření cíle, nízká váha a skvělá manipulace s cívkou z ní dělá oblíbenou sondu v lokalitách o kterých víte, že to tam stojí za to.  

 

O sondách Mars - sondy se dělí na 4 základní typy:

 

Sniper: sonda o průměru 15x25 cm, váha 425 gramů

Tiger: sonda o průměru 25x33 cm, váha 580 gramů

Discovery: sonda o průměru 33 cm, váha 550 gramů

Goliaf: sonda o průměru 38 cm, váha 620 gramů

 

Sniper - sonda s úzkým profilem je vhodná na hledání v zamořených lokalitách pro přesnou separaci (kvalitní odlišení barevných kovů v blízkosti hřebíků). Se sondou můžete zcela přesně zaměřovat předměty pod cívkou.

 

Tiger - eliptická sonda vhodná na všechny typy hledání. Prakticky nahrazuje jakoukoliv základní sondu na detektoru a výrazně vylepší Vaše výsledky v hledání. Sonda zaručuje vyšší hloubkový dosah, vynikající separaci a optimální pokrytí půdy. 

 

Discovery - universální volba mezi malou a velkou sondou. Po této sondě sahá každý, kdo chce kromě separačních vlastností ještě více vylepšit hloubkový dosah detektoru. 

 

Goliaf - sonda s velkým průměrem pro maximální hloubkový dosah a maximální pokrytí půdy. Sonda je vhodná do čistějších lokalit, kde chceme maximalizovat výkon detektoru.

 

 

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma