Radar Systems - Python GPR

0 Kč vč. DPH


Informujte mě, až bude k dispozici

Cena na vyžádání, dle aktuální zvolené konfigurace. 

  • Popis

Pozn: cena na dotaz

Python GPR je přenosný digitální georadar speciálně vyvinutý pro hloubkový průzkum. Jedná se vlastně o zařízení v podobě sondy, která je konfigurovatelná do zvolené velikosti a podle zvolené velikosti také potřebné frekvence. V prefektních podmínkách výrobce uvádí dosah 50 metrů, ale finální výsledek je vždy ovlivňován okolními vlivy a prostředím, velikostí detekovaných anomálií a podobně. Radar přenáší informace v reálném čase a vše zobrazuje v radargramu na displeji Vašeho PC, nebo smartphone. Data jsou současně nahrávána na pevný disk pro pozdější interpretaci, tisk a pod. Jednotka je určená pro skenování geotechnických, geologických a inženýrských podmínkách, kde je potřeba pracovat ve velkých hloubkách. 

 

Georadar má konzistentní frekvenci 100 Mhz a 4 přídavné antény mění operační frekvenci na 50/38/25 Mhz. Základní výbava obsahuje kontrolní jednotku, vestavěnou baterii s výdrží až 7 hodin a vestavěný WiFi přístupový bod. 

 

Georadar je prachuvzdorný a voděodolný (IP67), antény jsou odolné proti poškrábání. Všechny parametry georadaru jsou řízeny počítačem. Různé druhy antén zajišťují variabilitu výsledku. Vyšší frekvence antén dává lepší rozlišení, ale je více ovlinitelné elektromagnetickým polem a pracuje v menších hloubkách. Antény s nižší frekvencí pracují ve větších hloubkách, ale s menším rozlišením. 

 

Software je ke stažení na stránkách výrobce. 

 

Parametry:

 

- software v ceně i s aktualizacemi (musíte mít vlastní PC)

- frekvence 100/50/38/25 Mhz

- velikost antén od 1 metru do 4 metrů, podle zvolené frekvence

- váha antén od 10 do 20 kg, podle zvolené frekvence

- rychlost skenování - 28 skenů za sekundu

- rozlišení 16 bit

- přednastavené a vlastní digitální filtry

- funkce děvítistupňového digitálního zisku

- vestavěný WiFi bod pro přenos do PC

- Vestavěná 12V baterie s výdrží více než 7 hodin

 

 Vyšší frekvence antén dává lepší rozlišení, ale je více ovlinitelné elektromagnetickým polem a pracuje v menších hloubkách. Antény s nižší frekvencí pracují ve větších hloubkách, ale s menším rozlišením.

Filtr zboží

Výrobci

Armand

Detech

Garrett

KTS

Lorenz

Minelab

Nexus

NOKTA Engineering

Notsi, ltd.

OKM

Teknetics

White's

XP

Rozsah cen

Od:
Do:
Army dárek k detektorům zdarma